Půjčovna lešení » Půjčovna lešení

NOVINKA!  Pracujete ve výškách a hledáte kvalitní přístupovou techniku s certifikáty a dlouhou garancí? Pak navštivte náš nový web na adrese www.altrex.cz 

Již brzy zde najdete např. pojízdné věže,skládací věže,schodišťové věže,komínové lešení,zábrany proti pádu při práci na rovných nebo šikmých střechách,plošiny MTB, hliníkové žebříky,štafle, schůdky a to vše jak pro profesionály, tak i v řadě pro dům a zahradu. Prvotřídní kvalita je samozřejmostí, protože jen ti nejlepší vám poskytnou garanci 5 - 10 let. Volejte již teď na 602 448 545 nebo navštivte stránky našeho holandského partnera www.altrex.com

Výhradní dovozce a distributor přístupové techniky pro bezpečnou práci ve výškách zn. Altrex pro Českou republiku firma Stavby a lešení CZ,s.r.o.

 

Firma Stavby a lešení CZ , s.r.o. působí na trhu jako půjčovna stavebního lešení již vice než 10 let. Pro stavební a montážní firmy všech oborů zajišťujeme kompletní servis vždy kvalitně a spolehlivě s dodržením dohodnutých termínů. Půjčujeme a stavíme lešení na zateplování a opravy objektů, potrubí, mostů, speciálních staveb.

  Na opravy střech naše půjčovna staví lešení na konzolách. Velké zkušenosti máme se stavbou lešení v náročných provozech, ať už potravinářských, strojírenských nebo chemických.  Postavíme a zapůjčíme Vám rámová lešení v šířkách 70 a 100cm, lešení prostorová, nekotvená, podchozí, zasíťovaná a zaplachtovaná.
Pronájem lešení Hliníkové pojízdné  lešení Pronájem lešení - orientační ceník Prodej lešení
 Pronájem lešení  Půjčujeme také hliníkové pojízdné  lešení  Pronájem lešení - orientační ceník  Prodej lešení
bod  máme dlouholeté zkušenosti v oboru
bod  ročně zrealizujeme cca 200 000m2
 bod  RUX mobilo
 bod Praha, severní a střední Čechy

 bod letní období od 1 Kč/m2 
 bod zimní období od 0,66 Kč/m2 
 bod cena je za 1den
 bod zimní ceny lze dohodnout individuálně

 bod  proškolíme vaše zaměstnance
 bod  naučíme vás jak stavbu nejlépe navrhnout

Kontakt

Stavby a lešení CZ, s.r.o.
Dvořákova 959/1, Litoměřice, 412 01
+420 606 603 200
FAX +420 416 738 645

Půjčovna lešení - montáže - hliníkové pojízdné lešení - Praha, severní a střední Čechy