Půjčovna lešení » Lešenářský průkaz
K montáži a demontáži lešení je nutné vlastnit LEŠENÁŘSKÝ PRŮKAZ. Nestačí ovšem lešenářský průkaz na trubkové lešení, je nutné být proškolen přímo k montáži a demontáži rámového lešení.
 
Staráme se o vás - zajistíme školení vašich pracovníků.
Pro většinu firem prodávajících lešení je typické, že po uskutečnění prodeje vám nenabízí žádné další služby. My jsme Vám schopni při prodeji lešení poskytnout komplexní servis. Pořádáme pro Vás pravidelně školení lešenářů. A vy si můžete být jisti, že máte všechno v pořádku - kvalitní lešení a kvalitně proškolené pracovníky.
 
Co a jak školíme?
Naše společnost provádí pravidelná školení přímo k montáži a demontáži lešení značek MJ, PLETTAC. Po úspěšném absolvovaní školení, které je ukončeno zkušebním testem, obdržíte lešenářský průkaz přímo na typ lešení, které používáte. Délka školení je cca 7 hodin.
 
Cena za školení a vystavení lešenářského průkazu je 995,- Kč. cena je platná pro stávající i nové klienty Stavby a lešení CZ, s.r.o Školení provádí p F. Sedláček Jr. znalec lešenářské techniky a dlouholetý praktik v oboru.
  Školení probíhají obvykle v Litoměřicích. Přesné místo konání zašleme všem přihlášeným v pozvánce. Pokud je na daný termín přihlášeno méně než 5 účastníků, vyhrazujeme si právo změny termínu.
 
Individuální školení
Nevyhovuje vám termín nebo místo školení? Zašlete nám prosím své požadavky a nabídneme vám individuální školení podle vašich potřeb. Cena individuálního školení se stanovuje dohodou.
 
 
Jak se přihlásit?
Zašlete nám prosím svou přihlášku na adresu info@stavbyaleseni.cz

V přihlášce prosím uveďte termín školení, počet účastníků a vaše fakturační údaje.


Kontakt

Stavby a lešení CZ, s.r.o.
Dvořákova 959/1, Litoměřice, 412 01
+420 606 603 200
FAX +420 416 738 645

Půjčovna lešení - montáže - hliníkové pojízdné lešení - Praha, severní a střední Čechy